Superonline – Çok Hızlı Çıktı :)

Bir kaç gündür araştırıyordum. Evet 2. bir internet hattı lazımdı. TTNET’de nedense yalın fiyatları oldukça yüksekmiş. Şuan DSMART+İnternet için 82 lira ödüyorum ttnet de sadece yalın sanırım bu fiyataydı. Birkaç araştırma sonucu TurkNet ve Superonline tarifeleri kafama yatt. TurkNET 35GB AKK ile 49 TL teklif etti fakat çok şikayet okudum onlar ile ilgili bende 10 lira fazla olsun temiz olsun diye Turkcell Superonline başvurusu yaptım telefondan.

MH ile yaptığım görüşme 10 dakika ya sürdü ya sürmedi. 2-3 sorum vardı onları da bilinçli bir şekilde cevapladı. Son olarak başvuruyu aldığını, 7 iş günü içinde Telekom ekiplerinin yalın hattını çekip sonrasında interneti bağlayacaklarını anlattı. Olur tamam dedim. Ardından ekledi “Not olarak bağlantı acildir diye yazdım” dedi. Ben gene tamam dedim çünkü klasik müşteri memnuniyeti numaralarından sandım.

30 dakika ya geçti ya geçmedi telefonum çaldı. Telekom’dan aradılar, gelim yalın hattını bağlayacaklarını söylediler. Önce bi şaşırdım tabi. Sonrada yazmak istedim. İlk günden superonline +1 puan kazandı bile.

24 ay taahhüt verdik umarım sonu da böyle + lar ile biter 🙂

Eklenme:
9 Mart 2015
Okunma:
245
Puan Ver
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Bir cevap yazın